Baştaşı Kitabe Gövde Granit Mezar

  • Kot farkı olan ve eski yapı mezarların yenilenmesi konularında yeniden ölçü alımı, mezar yapım ruhsatı alındıktan sonra deneyimli ve tecrübeli ustalarımız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.
detaylı görüntülemek istiyorum
Ödenmesi Gereken Toplam Tutar
5.200 ₺
Model Numarası
Granit-10
Granit taşlar dolar üzerinden hesaplandığı için güncel fiyat üzerinde değişiklik gösterebilir.
Mezar Modelinde Kullanılan
Küpeşte Üzerine: Vazo ekleyebilirsiniz

Mezar modeli hakkında

  • Kot farkı olan mezar yerlerinde taban ölçüsü değişiklik gösterebilir.
  • Kot farkı olan ve eski yapı mezarların yenilenmesi konularında yeniden ölçü alımı, mezar yapım ruhsatı alındıktan sonra deneyimli ve tecrübeli ustalarımız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.
  • Farklı proje çizimleriniz doğrultusunda istediğiniz mezar modeli yapılabilir. Proje çizimlerinizde lütfen taş kalınlıkları hususunda bilgi paylaşımı yapınız.
  • İnternet sayfamızda kullandığımız mezar görselleri tecrübeli ustalarımız tarafından yapılmış olan çalışmalarımızdır. İstenildiği takdirde çalışmalarımızı referans olarak sizlerle paylaşabiliriz.
  • Uygun ve güvenilir mezar fiyatlarımız ve kaliteli işçiliğimiz, tecrübeli ustalarımız  ile mezar yapımı, mezar onarımı ve yapmış olduğumuz tüm çalışmalarımızı referanslar bölümünden inceleyebilirsiniz.

Cenaze Sahipleri Mağdur Olmayın

  • Mezarlık kenarlarında bulunan mermercilerin “bu alanda bizden başkasının çalışma yetkisi yoktur” sözlerine itibar ETMEYİNİZ.
  • Mezarlık içerisinde bahçıvan kıyafetleri ile çalışma yapanların mezar yapımı ve mezar onarımı konusunda çalışma yetkileri yoktur.

Karşılıklı Güven, Zamanında Teslim

  • Cenaze sahipleri ile yaptığımız iş birliğinden memnun olmaları bizim için çok önemlidir. Sadece uygun fiyat ve güvenilirliğin yeterli olmadığına inanmakta ve zamanında teslim edilen mezar yapımlarının sizler için önemli unsurlardan biri olduğunun bilinciyle hizmet vermekteyiz.
  • Silivri, Çatalca, Arnavutköy ilçeleri hariç, İstanbul’un her noktasına hizmet veriyoruz. Uygun ve güvenilir fiyat avantajları ile ihtiyacınız olan mermer mezar modelleri, granit mezar modelleri, mozaik mezar modelleri ve mezar baş taşı modellerini kaliteden asla ödün vermeden yapıyoruz. Fiyat konusunda araştırma yaparken lütfen kullanılacak malzeme konusunda bilgi isteyin. Piyasada ucuz fiyatlı iş yapan bir çok firma kalitesiz malzeme kullanmaktadır.Bu nedenle önceliğinizin fiyat değil kalite olmasını tavsiye etmekteyiz.

Sıkça Sorulan Sorular

[WPSM_CC id=5898]
incelemekte olduğum model hakkında detaylı görüşmek istiyorum