Mezar Peyzaj ve Çiçeklendirme

Peyzajlandırma çalışmalarını nasıl projelendiriyorsunuz ?

Bizimle iletişime geçtiğiniz ilk andan itibaren tüm mezar üst yapıları uzman ekibimiz eşliğinde ziyaret edilir. Toprağın durumu ve yapısı yerinde incelenir. Uygulama aşamasına geçildiğinde toprak üzerindeki otlar ve taşlar temizlenerek toprak havalandırılıp kabartılıyor ve bitki ekleme işlemi başlıyor.

* Özel olarak istediğiniz bitki türlerinin eklemesinde ekstra ücret alımı yapılır.

Sevdiklerinizin mezarına hangi çiçekleri dikelim?

İnsan sevdiklerinin ebedi istirahatte bulunduğu yeri güzelleştirmek ister. O çiçekler her açtığında, o çiçeklere her bakışımızda sevdiklerimiz güzel anılarıyla hatırlanarak unutulmadıklarını hissederler.

Hangi çiçekleri seçeceğiniz bulundukları mezarlığın düzenli bakım görüp görmemesine ve sizin düzenli olarak çiçeklerin de bakımı için mezarlığı ziyarete gidip gitmemenize göre değişir.

Mezar üst yapısında toprak ihtiyacım var ne yapmalıyım?

Peyzaj çalışmasının yapılacağı mezarda ki mevcut toprak seviyesi, küpeşte seviyesinden 5 cm aşağıda olursa toprak dolumu yapılması gerekmektedir.

* Bunun için ekstra ücret alımı yapılmaktadır.

Peyzajlandırma yapılırken mezarlık alanında bulunmalı mıyım ?

Söz konusu bu durum siz değerli müşterilerimizin takdirine kalmıştır. Müşteri memnuniyeti ve güveni esas almış bir firma olarak mezar yapımı, mezar onarımı, mezar peyzajı konuları da karşılıklı güven ilkesine dayanmaktadır. Mezarlık alanında çalışmanın başladığı gün, yapılan mezar peyzaj ve çiçeklendirme aşamalarını istek doğrultusunda cep telefonunuza whatsapp üzerinden anlık olarak gönderimini sağlamaktayız.

incelemekte olduğum model hakkında detaylı görüşmek istiyorum